Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Titanium Winch wyciągarki do aut terenowych, ledy
ul. Mikołowska 42b
41400 Mysłowice
tel. 322231186
e-mail: biuro@winch.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

Skoda Vision E - Czas Zmienić Świat i Jeździć na Paliwo Słoneczne

Już w 2020 roku zadebiutuje pierwsza Skoda w historii zasilana energią elektryczną. Rok przed premierą zostanie uruchomiona produkcja komponentów dla układów hybrydowych typu plug-in.

Czeski producent mocno stawia na rozwój elektrycznej technologii. Nowe auta wyposażone w ekologiczny napęd będą produkowane w fabryce w Mlada Boleslav. W tym samym miejscu będą powstawać komponenty dla modeli z napędem hybrydowym, które będą dostarczane dla innych marek z grupy Volkswagena.

 

W 2019 zadebiutuje pierwszy, zelektryfikowany model Skody. Superb z hybrydą typu plug-in będzie montowany na linii produkcyjnej w Kvasinach. Rok później odbędzie się premiera pierwszego całkowicie elektrycznego modelu Skody. Czeski producent pokazał już swoją wizję autonomicznego pojazdu – Vision E – podczas salonu motoryzacyjnego w Szanghaju.

Skoda zapowiada, że do 2025 roku pojawi się w ofercie aż pięć samochodów elektrycznych z różnych segmentów. Elektryfikacja gamy modelowej i produkcja podzespołów elektrycznych dla całego koncernu to jedne z filarów „Strategii 2025”. Pozostałe plany obejmują digitalizację produktów i procesów produkcyjnych, ekspansję na nowe rynki oraz rozszerzenie wachlarza usług z zakresu mobilności.

   

źródło-http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22673666,elektryczna-skoda-juz-za-trzy-lata.html