Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
MOTORPOL VW Volkswagen Wrocław Touareg
ul. Piękna 21
50-505 Wrocław
tel. 697 808 918
e-mail: lubnicki@motorpol.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

V-MOTORS VOLVO SUV

ul. Brucknera 55

51-411 Wrocław

woj. dolnośląskie

tel. 71 7 800 900

email: salon@vmotors.dealervolvo.pl

strona www: http://www.dealer.volvocars.pl/vmotors/

Odwiedź nasz Salon i odkryj fascynujace miejsce, w którym możesz odbyć jazdę próbną wybranym modelem Volvo SUV, wymień opinię na temat ofertowanych aut lub po prostu wpadnij na kawę. Do Twojej dyspozycji mamy również nasz profesjonalny Serwis, z kompetentnym personelem i nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Poniżej kontakt na osobę zajmującą się sprzedażą SUV-VOLVO

W marcu 1996 roku dołączyliśmy do rodziny Volvo. Jesteśmy jedynym i wyłącznym autoryzowanym dealerem Volvo na Dolnym Śląsku. Od lat spełniamy i doskonalimy wysokie standardy obsługi wytyczone przez Volvo.
W roku 2006 wdrozyliśmy system zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2000 i skutecznie go realizujemy co zostało potwierdzone Certyfikatem.
Wszystkim użytkownikom zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc związaną z zakupem i eksploatacją Volvo.
 
Info.

Kierowcy Volvo XC60 będą płacić mniejsze składki na ubezpieczenie

Rekord Guinnessa ustalony przez VOLVO wrzesień 2010

Volvo opracowało nowy, wydajniejszy 2-litrowy silnik benzynowy GDTi

Niskie zużycie paliwa, niska emisja związków toksycznych w spalinach oraz ponadprzeciętne osiągi w szerokim zakresie obrotów to zalety nowego, 2-litrowego silnika GDTi. Silnik dostępny będzie w modelach S80, V70 i XC60. W pierwszej kolejności silnik oferowany będzie zostanie w krajach wspierających ekologiczne rozwiązania przy pomocy zachęt podatkowych.

Dzięki najnowszym rozwiązaniom w układzie turbo doładowania opracowanym przez Volvo, bezpośredniemu wtryskowi paliwa stąd oznaczenie GDTI (ang. Gasoline Turbocharged Direct Injection), dwóm wałkom rozrządu silnik zapewnia wyjątkowe połączenie niskiego zużycia paliwa i doskonałe osiągi przy niedużych wymiarach samej jednostki. Silnik został opracowany specjalnie dla mniejszych, bardziej wydajnych energetycznie jednostek. Ta 2-litrowa jednostka posiada moc 203 KM, a moment obrotowy – 300 Nm, osiąga już przy 1750 obr./min. Wartość maksymalnej mocy jest na takim samym poziomie, co większej 2.5 litrowej, pięciocylindrowej jednostki Volvo, ale zużycie paliwa jest niższe.