Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
ul. Czekoladowa 10
55-040 Kobierzyce, Bielany Wrocławskie
tel. +48 71 799 60 60
e-mail: salon@toyotanowakowski.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

AUTO BLIŹNIAK CENTRUM SAMOCHODOWE

ul. Kiełczowska 77-79

51354 WROCŁAW

woj. dolnośląskie

tel. 713458454, 713648593

email: info@auto-blizniak.pl

strona www: http://auto-blizniak.pl/

Kim jesteśmy?

AUTO-BLIŹNIAK to CENTRUM SAMOCHODOWE oferujące szeroki wachlarz usług dla każdego właściciela czterech kółek. Działalność usługową rozpoczęliśmy w 2005 roku świadcząc od tego czasu specjalistyczne usługi lakiernicze i motoryzacyjne. Wraz z rosnącym doświadczeniem i stale podnoszonymi kwalifikacjami, oraz poszerzeniam kadry fachowców do naszej oferty dochodziły kolejne  usługi, takie jak: mechnika samochodowa, blacharstwo, lakiernictwo i naprawy estetyczne . Świadczymy także szeroki zakres usług specjalistycznych:  serwis klimatyzacji, wulkanizację,  diagnostyka komputerowa i inne.

W dalszym latach naszego istnienia następował dalszy  rozwój  naszej drugiej i trzeciej siedziby, co umożliwiło nam realizację zamówień nietypowych, takich jak malowanie elementów komponentowych, czy samochodów wielkotonażowych.
Naszą misją jest zadowolenie naszych klientów wynikające z wysokiej jakości świadczonych  usług.  Cieszymy się Państwa zaufaniem od wielu lat i stale szukamy najlepszej relacji jakości do ceny.
Obecna powierzchnia sklepowa i warsztatowa to około 600 + 300 metrów kwadratowych dla oddziału Wrocław Kiełczowska, oraz 500 metrów kwadratowych dla oddziału Wrocław Krakowska.

Zapraszamy na zakupy w wygodnych i nowoczesnych salonach . Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów lakierniczych i motoryzacyjnych. Większość  produktów mamy dostępne od ręki, bez konieczności zamawiania i oczekiwania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka tysięcy produktów,  czołowych polskich i światowych producentów.  Profesjonalnie i dokładnie dobierzemy każdy kolor! Zaglądając do naszych sklepów upewnicie się, że doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje najwyższą jakość usług.

  
Naszą ofertę poszeżyliśmy:
Wymianę opon z przechowalnią,
Napełnianie klimatyzacji i dezynfekcja
Drobne naprawy uszkodzonej powierzchni lakierniczej
Wymiana klocków hamulcowych, żarówek itp
Wykonujemy odświeżanie starych powłok lakierniczych
Nakładanie nowoczesnych powłok ochronnych lakieru
Sprzedaż drobnych akcesorii blacharskich 
Konserwacja podwozi, profili i progów 
Regeneracja, renowacja, czyszczenie tapicerki skórzanej i materiałowej

Pierwszy salon AUTO BLIŹNIAK Centrum lakiernicze na ul. Kiełczowskiej 77/79 Połączone z profesjonalną myjnią oraz kosmetyką samochodową

   

 
       
 
 
Pełna-kontrola-kolorów
   
Posiadamy urządzenia pomiarowe działające na zasadzie pomiaru spektrofotometru.
Nasza firma jest w posiadaniu spektrofotometru Sikkens Automatichic 3. Automatchic 3 to poręczny spektrofotometr służący do pomiaru koloru. Po dokonaniu pomiaru jest on przekazywany do komputera, gdzie oprogramowanie kolorystyczne automatycznie wyszukuje odpowiednią recepturę i dokonuje jej optymalizacji w celu jeszcze lepszego dopasowania do mierzonego koloru.

Lepsze-dokładniejsze-inowacyjne

Dla ułatwienia dopasowywania kolorów Standox posiadamy obecnie nowoczesny spektrofotometr Genius+, produkowanego dla tej marki przez firmę BYK-Gardner. Umożliwia on szybką weryfikację, ocenę oraz wybór odpowiedniego koloru i odcienia. Urządzenie po przyłożeniu do lakierowanego elementu skanuje go i zapisuje w postaci elektronicznej parametry koloru, czyli jasność, barwę i nasycenie. 

Nasze drugi salon AUTO BLIŹNIAK Centrum lakiernicze na ul. Krakowskiej 98

Bezpośredni kontakt

Mówią o nas klienci że jesteśmy jedną z nielicznych firm która potrafi dobrać idealnie kolor lakieru. Poprzez wieloletnią praktykę oraz szkolenia u naszych dostawców wyszkoliliśmy się w naszej profesji i podnieśliśmy kwalifikacjie do bardzo wysokiego poziomu. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty oraz wsparcie techniczne przy technologiach lakierniczych.

Rynek wymógł na nas poszerzenie sowiej oferty o dobór felg do samochodów terenowych jak i osobowych. Jednym słowem"staramy się aby nasz klient zawsze był zadowolony po odejściu od kasy" i pamiętał drogę do naszego biznesu... 

Zaglądając do naszego salonu wystawienniczego upewnicie się, że doświadczenie zdobyte przez lata gwarantuje najwyższą jakość usług.

Jednocześnie informujemy Państwa że w związku z rozwojem naszej firmy i zapotrzebowaniem na dużo większe zaplecze towarowo wystawiennicze firma została przeniesiona na ul. Kiełczowską  77/79 kierunek Kiełczów na wysokości biedronki serdecznie zapraszamy. 

Auto Bliźniak już na Facebooku