Wybierz województwo

Szukaj

Dodaj swoją firmę do katalogu na portalu terenowe-auta.pl i dotrzyj do tysięcy miłośników i posiadaczy samochodów terenowych w Polsce!

Typ dnia
Garaż4x4 Off-Road tuning samochodów terenowych
ul. Karwińska 11
52-015 Wrocław
tel. 717819009
e-mail: biuro@garaz4x4.com.pl
Katalog warsztatów i sklepów

mapa

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie dolnoslaskie podlaskie mazowiecke lodzkie opolskie slaskie lubelskie swietokrzyskie malopolskie podkarpackie
Losowe zdjęcie
Chmura tagów

QUATRO S.C. Importer Ironman 4x4

ul. HAJDOWSKA 39

20-231 LUBLIN

woj. lubelskie

tel. 602523414, 602523027

email: mariusz@quatro4x4.eu

strona www: www.quatro4x4.pl

Od wielu lat zajmujemy się off roadem. Nasza firma została założona w 1993 roku. Od początku istnienia jako jedyni na rynku lubelskim zajmowaliśmy się serwisem aut amerykańskich w pełnym zakresie, łącznie z importem części zamiennych. Od roku 2000 zajęliśmy się również samochodami terenowymi różnych marek, a w szczególności Land Rover i Jeep. Robimy przeglądy i naprawy pojazdów łącznie z naprawami skrzyń biegów, silników, klimatyzacji. Przygotowujemy samochody do wypraw i rajdów przeprawowych. Udzielamy fachowych porad.
Zobacz nas też na www.ironman4x4.eu 

Jesteśmy niezależnym importerem części zawieszenia do aut terenowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo amortyzatory firmy IRONMAN, SKYJACKER, RANCHO, BRITPART, ARMSTRONG, DOBINSONS, sprężyny firmy DOBINSONS, BRITPART oraz IRONMAN, podnośniki HI-LIFT, blokady ARB, części eksploatacyjne. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o markowe produkty przeznaczone do samochodów OFF ROAD.Jesteśmy wyłącznym importerem produktów firmy Ironman w Polsce. IRONMAN jest Australijską firmą produkującą wzmocnione zawieszenia do samochodów terenowych od przeszło 50 lat. Dealerzy znanych marek, montują zawieszenia IRONMAN do samochodów terenowych swoich klientów. Zawieszenia IRONMAN są eksportowane do 40 krajów na całym świecie, rewelacyjnie przeszły testy na Rajdzie Paryż Dakar.
Ile zajmuje czasu montaż naszego namiotu i tropiku zamontowanego na samochodzie wyprawowym. Zobacz na youtube.

Najbardziej przydatne narzędzia w terenie zobacz.....
   
Co robimy w serwisie:
Serwis aut LAND ROVER, TERENOWE.